Covid sonrası bir dünyada profesyonel temizlik işletmeleri, viral tehditleri ortadan kaldırmak ve daha iyi temizlik hizmetleri sunmak için yeni yöntemler aramaya başlıyor. OH Hidroksil Radikal & O₃: su yaklaşık bir asırdır varlığını sürdürürken, güçlü bir oksitleyici ve çevre dostu bir dezenfeksiyon maddesi olması nedeniyle artık geleneksel temizlik maddelerine etkili bir alternatif olarak ortaya çıkıyor. OH Hidroksil Radikal & O₃: kullanarak sanitizasyon, tehlikeli kimyasal dezenfektanlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve geleneksel sanitasyon ürünlerine çevre dostu bir alternatiftir. OH Hidroksil Radikal & O₃: , klordan 3.000 kat daha hızlı hareket eder ve 50 kat daha etkilidir. Sanitasyon işleminden sonra OH Hidroksil Radikal & O₃: , herhangi bir zararlı yan ürün yaymadan oksijen moleküllerine dönüşür. Bu yazımızda profesyonel temizlik işlerinizde ozonlu su kullanmanın faydalarını tartışacağız,

Profesyonel Temizlik İşletmeniz İçin OH Hidroksil Radikal & O₃: Su Kullanmanın Faydaları

OH Hidroksil Radikal & O₃: su uzun yıllardır temizlik sektöründe kullanılmaktadır. Doğal dezenfektan özellikleri ve reaktif yapısı, onu temizlik işiniz için mükemmel bir dezenfektan haline getirir. Temizlik şirketleri işleri için genellikle tehlikeli ve potansiyel olarak zararlı kimyasal ürünler kullanır, ancak ozonlu su, çalışanları veya çevreyi riske atmayan yeşil ve sürdürülebilir temizlik işletmeleri için yepyeni bir fırsatlar dünyasının kapılarını açmıştır. OH Hidroksil Radikal & O₃: ve faydaları sektörde iyi bilinmektedir, bu nedenle işletmenizde ozonlu su kullanmanız için bir neden vardır.

Çevre dostu

İş uygulamalarımızın çevreye verdiği zararı genellikle gözden kaçırırız. Temizlik endüstrisinde, genellikle kanalizasyon hatlarına ve nehirlerimize ulaşan yüksek miktarda kimyasal atılır. OH Hidroksil Radikal & O₃: molekülü kimyasal bağını oda sıcaklığında koruyamadığından, elektrolitik eog üreteci esasen suyu çevreye geri döndürüyor.

Uygun Maliyetli

Bir temizlik işinin yinelenen giderleri, temizlik kimyasalları ve güvenlik ekipmanlarını içerebilir. Bunlar zamanla birikir ve temizlik işiniz için önemli maliyetlere yol açabilir. OH Hidroksil Radikal & O₃: su ile çalışmak, kimyasal temizlik maddelerinin sürekli olarak yeniden stoklanmasını gerektirmediği için para tasarrufu sağlar. OH Hidroksil Radikal & O₃: suyun oluşturulması, yalnızca iki yıllık ömrü olan bir elektrolitik eog jeneratörü satın alınmasını gerektirir.

Çalışanlar için güvenlidir

Temizlik işletmeleri, evlerden, ofislerden, endüstriyel alanlardan, araçlardan ve daha fazlasından çok sayıda temizlik işi üstlenir. Bu görevler insan gücü gerektirir ve çalışanların hastalanma riski yüksektir. Amerika Birleşik Devletleri Çalışma Bakanlığı’na göre , temizlik şirketi çalışanları, işyerinde zamanla sağlıkları üzerinde olumsuz etkileri olabilecek tehlikelerle karşı karşıyadır.
Temizlik sektöründe bekleyen çok sayıda işyeri tazminat davası bulunmaktadır. İşyeri güvenliğini artırmanın en etkili yolu, diğer kimyasal dezenfektanlardan 100 kata kadar daha güvenli olabilen OH Hidroksil Radikal & O₃: su kullanmaktır. Ayrıca OH Hidroksil Radikal & O₃: su kokusuzdur, yani çalışanlarınız güçlü kokulardan hasta olmazlar. Daha sağlıklı bir iş yeri için gerçekten en iyi seçenek.

Pratik Bir Yaklaşım

OH Hidroksil Radikal & O₃:su, BES/Biosure’un elektrolitik EOG jeneratörü yardımıyla oluşturulur. Bu jeneratörler, hafif ve kolayca taşınabilen küçük boyutlarda mevcuttur. Temizlik işinizde EOG jeneratörleri kullanmak, fazladan eğitim almanıza veya birden fazla kimyasal temizlik maddesinin karıştırılmasına neden olmaz. OH Hidroksil Radikal & O₃: su kullanmak, işinizin kalitesini ve sonucunu da iyileştirebilir.

Yüksek verim

OH Hidroksil Radikal & O₃: su, klor ve diğer temizlik kimyasallarından 3.000 kat daha hızlıdır, bu nedenle oldukça verimli bir temizleme solüsyonu olarak kabul edilir. Ayrıca, OH Hidroksil Radikal & O₃: su sahada hızlı bir şekilde oluşturulabilir. Bu, temizlik ekibinizin daha verimli çalışabileceği ve normal temizlik ekipmanına göre iki kat daha fazla işi tamamlayabileceği anlamına gelir.

OH Hidroksil Radikal & O₃:Su Dezenfektan Olarak Etkili mi?

Dezenfektan özellikleri göz önüne alındığında, OH Hidroksil Radikal & O₃: su genellikle ağartıcı ile karşılaştırılır. Ancak OH Hidroksil Radikal & O₃: su, ağartıcıdan farklı olarak zararlı kimyasal kalıntılar veya hoş olmayan kokular bırakmaz. Aslında OH Hidroksil Radikal & O₃: su havadaki kokuları gidermek için kullanılır. Sağlam oksidasyon özellikleri, Covid-19 dahil olmak üzere mikropları, bakterileri ve virüsleri hızla öldürebileceği anlamına gelir. Ph’ı 7 olan bir su seviyesinde bir ppm klor 75 dakikalık bir bekleme süresi gerektirirken, aynı koşullar altında 1 ml OH Hidroksil Radikal & O₃: su sadece 57 dakika gerektirir.

OH Hidroksil Radikal & O₃:Su COVID-19’u Öldürebilir mi?

Japonya’daki Nara Üniversitesi’nden yakın zamanda yapılan bir araştırma, BES EOG jeneratörlerinden gelenOH Hidroksil Radikal & O₃: suyun COVID-19’un virüs taşıyıcısını yüzeylerde etkisiz hale getirebileceğini kanıtladı. OH Hidroksil Radikal & O₃: su kullanan profesyonel temizlik işletmeleri, dünya çapında milyonlarca kişiye bulaşan ve yüz binlerce ölüme neden olan virüse karşı müşterilerine yüzey alanı koruması sunabilir.

Profesyonel Temizlik İşletmeleri İçin OH Hidroksil Radikal & O₃:Su Güvenli mi?

Dezenfeksiyon maddesi olarak OH Hidroksil Radikal & O₃: suyun kullanılmasının güvenli olmayabileceğine dair bazı yaygın yanlış kanılar vardır. OH Hidroksil Radikal & O₃: ile aşılanmış sıvı kullanma fikri şaşırtıcı olsa da, OH Hidroksil Radikal & O₃: gezegenin üst atmosferinde bulunan doğal bir gazdır. Oluşturup su ile aşılamanın insanlar üzerinde hiçbir zararlı etkisi yoktur. OH Hidroksil Radikal & O₃: su, dakikalar içinde oksijene geri dönen bir sıvıdır. Sıvı hala mevcutken, havadaki doğal oksijene oranı önemli ölçüde düşüktür ve bu da onu insanlar için güvenli hale getirir.

Sonuç Olarak

OH Hidroksil Radikal & O₃: suyun temizlik endüstrisinde muazzam faydaları vardır. COVID-19 salgını üzerimizdeyken, temizlik işletmeleri talepte ve etkili ve kimyasal içermeyen dezenfektanlara duyulan ihtiyaçta önemli bir artış ve dolayısıyla temizlik işinizde ozonlu su uygulamak için büyük fırsatlar görüyor. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız Biosureozone.com’u ziyaret edin.