Evcil Hayvan Bakımı2023-02-21T18:36:05+03:00

Evcil Hayvan Bakımı

Ana Sayfa/Evcil Hayvan Bakımı
PlayPlay
PlayPlay
previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

HAKKINDA_

Evcil Hayvan Bakımı için Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) Suyu

Dünyanın her yerinde, evcil hayvan sahipleri tüylü arkadaşlarını çok severler ve bakım hizmetlerine, oyuncaklara, özel yiyeceklere ayrıca eğitimlerine büyük miktarda para harcarlar. Araştırmalara göre yaklaşık olarak ABD'deki hanelerin yüzde 70'inin evcil hayvanı var ve evcil hayvan harcamaları son on yılda iki katından fazla artmış bulunmakta. Sadece köpek bakım pazarının 2026 yılına kadar üç milyar ABD dolarına ulaşması ve evcil hayvan bakım pazarının tahmini yüzde 42'sini alması bekleniyor. Birçok evcil hayvan sahibi, çocuk sahibi olmayı ertelemeyi veya çocuksuz kalmayı tercih ediyor, bunun yerine sevdikleri hayvanlarla vakit geçirmeyi tercih ediyor. Evcil hayvan güvenliğine yönelik artan endişe ve zararlı ürünler konusunda artan farkındalıkla birlikte, daha güvenli, daha doğal alternatif sunan ürün ve tedavilere yönelmeye başladılar.

PDF İNDİR

_NERELERDE KULLANILIR_

Kurulum

Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) Suyu Evcil Hayvan Bakımında Nasıl Çalışır?

YIKAMA VE STERİLİZE ETME

OH & O₃ su, sert evcil hayvan şampuanlarına ve tedavilerine mükemmel bir alternatiftir. OH & O₃ su toksik değildir, hassas cilt ve kürk üzerinde kullanım için güvenlidir, bu da sahiplerin evcil hayvanlarını kürklerindeki koruyucu yağları sıyırmadan temizlemelerine olanak tanır. EOG Suyu (doğal bir dezenfektan görevi gören bir oksijen formu) birleştirmek, suyun bileşimini değiştirmeden veya herhangi bir koku veya tat eklemeden kirleticileri hızla çözer. OH & O₃ suyun dezenfekte edici özellikleri, evcil hayvan bakımı için mükemmeldir ve zararlı bir kalıntı bırakmadan bakterilerin %99,99'unu öldürür. Evcil hayvan sahipleri, mevcut en güvenli, en hayvan dostu dezenfektanı seçtiklerini bilerek sevgili hayvanlarını yıkayabilir.

TEMİZ, BAKIMLI, KABARIK VE ÇABUK KURUYAN TÜYLER

Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) suyun güvenliğin ötesinde avantajları vardır. Kabarık, bakımı kolay kürk, her evcil hayvan sahibi için bir rüyadır. Ancak evcil hayvan sahipleri, profesyonel bakım hizmetleri için çok fazla para ödemek veya evcil hayvanlarını kendileri yıkamak için çok fazla zaman ve çaba harcamak arasında bir ikilemle karşı karşıyadır. Dahası, evcil hayvanlar da tımar hayranı değildir: banyo yapmak genellikle rahatsız edicidir ve kediler gibi sudan hoşlanmadığı bilinen hayvanlar bunu stresli bulabilir. Evcil hayvan şampuanı yerine
OH & O₃ su kullanmak bu zorlukları ortadan kaldırır. Artık mikropsuz, kabarık tüyler elde etmek için evcil hayvanların kuvvetli bir şekilde yıkamasına ve fırçalamasına gerek yoktur, çünkü OH & O₃ su zaten bakterilerin çoğunu yok ederken evcil hayvanların çabuk kurumasını sağlar.
Şampuan her yıkamada tahriş edici kalıntı bırakma eğiliminde olduğu için, basit bir OH & O₃ su evcil hayvanları temiz ve rahat hissettirir. Cilt enfeksiyonu riskini ortadan kaldırır.

KÖTÜ KOKULARI AZALTIR

Tabii ki, en bakımlı köpekler bile ıslak köpek kokusuna yabancı değildir. Köpek kürkündeki doğal koruyucu yağın neden olduğu bu koku, yüzeylerde kalır ve yok edilmesi imkansız görünür. En iyi çözüm, kaynaktaki kokuları gidermektir. Evcil hayvanları OH & O₃ suyla yıkamak, koku üreten bakterileri, mikropları ve virüsleri öldürür, kötü kokuları ortadan kaldırır. Biosure EOG ile yıkanan evcil hayvanların sahiplerinin, keskin evcil hayvan kokularını maskeleyen ve tahriş edici kalıntı bırakan sert bakım ürünlerine artık ihtiyaçları yoktur. Evcil hayvanları, kokmalarına neden olan mikroorganizmalardan arınmış olarak ve tımarda OH & O₃ su kullanan evcil hayvan sahipleri, iyi bakılan hayvan arkadaşlarının temiz kokusunun tadını çıkarabilirler.

HİJYENİK ORTAMLAR VE YÜZEY SANİTASYONU

Evcil hayvan kokuları evcil hayvan sahiplerinin yanı sıra, günde birden fazla hayvan için hizmet veren bakım salonları için daha da sıkıntılıdır. Kötü kokular, bakım bittikten sonra uzun süre geride kalır ve salon sahipleri için bir sorun yaratır. Biosure'un Uzay Dezenfektan Sistemi Plus (SSS +), normal suyu oldukça güçlü Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) suya dönüştürmek için gelişmiş elektroliz teknolojisini kullanır. Aşılanmış bir sanitasyon çözümü olan SSS +,ulaşılması zor alanlarda bile, havayı dezenfekte eder ve kaynağındaki kokuları giderir. OSHA İş Güvenliği Yönetmeliklerine tam uyumlu olan sistem evcil hayvanlar ve insanlar için güvenlidir. SSS + ayrıca tımar personelini ve müşterileri Covıd-19'dan korur ve virüsün% 99.998'ini 100 metrekare içinde öldürür. OSB Pro (OH & O₃ sprey şişesi pro), bakım masaları ve salon ekipmanlarından bakterilerin yanı sıra sert kokuları giderdiği için yüzey temizliği için mükemmeldir. Bakım salonları artık yüzeyleri zehirli bir kalıntı bırakan zararlı kimyasallarla fırçalamak için zaman harcamak zorunda kalmıyor, bunun yerine kokusuz bakterileri öldüren OH & O₃ suyu püskürtüyor.

EVCİL HAYVAN BAKIM MAKİNELERİ VE ÜNİTELERİYLE KOLAYCA ENTEGRE

Güvenli ve çok yönlü olmanın yanı sıra, BioSure'un OH & O₃ su sistemleri, evcil hayvan bakım makineleriyle entegre olur ve mevcut musluklara EOG jeneratörleri bağlayarak yüksek konsantrasyonlu OH & O₃ su üretir. Evcil hayvan bakım işletmeleri, yalnızca musluğu açarak, zamandan ve paradan tasarruf ederek, hayvanları temizlemek için kolaylıkla OH & O₃ suya erişebilir. Elde edilen OH & O₃ su toksik olmayan, evcil hayvanlar için zararsız ve evcil hayvan bakımı için daha güvenli bir alternatif haline getirir. Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su, hoş olmayan kokulara da neden olan diş çürümesinin başlamasını veya gelişmesini engelleyebilir. Ön durulama için OH & O₃ suyunun kullanılması, pahalı ağız gargaraları satın almaya gerek olmadığı için diş hekimliği uygulamalarının maliyetlerini de azaltır.

RİSKLERİ ORTADAN KALDIRIR

Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su, sadece kokulardan ve zararlı kalıntılardan kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda temas halindeki mikropları öldürerek evcil hayvanların hava kaynaklı hastalıklara yakalanma riskini de azaltır. Evcil hayvan sahipleri, tüylü arkadaşlarını tımar sırasında çapraz enfeksiyon yoluyla herhangi kötü hastalığa yakalanmayacaklarından emin olarak evcil hayvan bakım işletmelerine götürebilirler. Evcil hayvan bakıcıları, kendileri için, yüksek kaliteli bir bakım hizmeti sunmaya, yüzeyleri temizlemek için daha az zaman harcamaya ve hayvanlara bakmak için daha fazla zaman harcamaya odaklanabilirler. Kimyasal bir temizleyiciden farklı olarak, OH & O₃ suyun depolanması gerekmez, bu da dökülme ve kimyasal yanık riskini ortadan kaldırır. Biosure'dan Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su, evcil hayvanların hak ettikleri daha güvenli ve daha etkili bir dezenfekte edici alternatiftir. suyun kendi evcil hayvanlarınıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bugün bizimle konuşun ya da bakım salonunuzu evcil hayvanların ziyaret etmeyi sevdiği bir yere dönüştürün.

_ÜRÜNLER_

Evcil Hayvan Bakımı İçin Sanitasyon Çözümleri

_S & C_

Sıkça Sorulan Sorular

BioSure ürünleri, doğrudan sudan sorunsuz bir şekilde OH Hydroxyl Radical & O₃ su oluşturmak için hem doğrudan hem de PEM üretimi yoluyla elektrolitik kullanır. OH Hydroxyl Radical & O₃ suda bulunur. Evet, BioSure ürünleri uluslararası atık gaz standartlarına uygundur ve havalandırılan alanlarda kullanımı güvenlidir.

Harika bir filtreleme sistemi, kimyasallardan ve tortulardan arındırılmış harika bir tatlı su sağlar. Tek sorun, içmek istemediğiniz kloru çıkardığınızda suyunuz mikrobiyal enfeksiyona karşı savunmasız hale gelir. Düşük OH Hydroxyl Radical & O₃ seviyeleri ile filtrasyon sonrası dezenfeksiyonun, mikropsuz, güvenli filtrelenmiş su için mükemmel çözüm olduğu yer tam da burasıdır.

OH Hydroxyl Radical & O₃ su oldukça oksidatiftir, kabaca 1ppm ozonlu su, 50ppm klor bazlı dezenfektanlarla aynı oksitleyici güce sahiptir. Uygulamanız için OH Hydroxyl Radical & O₃ su konsantrasyonunuz belirlenir. Lütfen ihtiyacınızı belirlemek için bir BioSure temsilcisi veya BioSure sertifikalı bir teknisyen ile görüşün.

_SON HABERLER_

Öne Çıkan Vaka Çalışmaları

Evcil Hayvan Bakımında OH Hydroxyl Radical & O₃ kullanımı

İhtiyaçlarınıza uygun ürünü bulmanıza yardımcı olalım!

BİLGİ AL
Go to Top