Gazlı/Mayalı İçecek Uygulamaları2023-02-23T16:14:25+03:00

Gazlı/Mayalı İçecek Uygulamaları

Ana Sayfa/Gazlı/Mayalı İçecek Uygulamaları
PlayPlay
previous arrow
next arrow

HAKKINDA_

Gazlı Mayalı İçecek Endüstrisi için Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃)

İnsanlar kafelerde, restoranlarda, içeceklerde daha fazla çeşitlilik talep ettikçe, içeceklerde ve buz hijyeni ve güvenliği, tüketici standartlarını karşılamak için gelişmeye devam etmelidir. Modern işletim prosedürleri (HACCP), içecek ve buz güvenliğini ve mikrobiyolojik kontrolü iyileştirmeye yardımcı olmak için istikrarlı, güvenli ve hızlı profesyonel dezenfeksiyon ekipmanı gerektirir .
Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) kullanımı artık alkolsüz içeceklere, meyve sularına ve bira ve şaraptan her şeyi şişeleyen üretim tesislerinde kullanıldığı içecek endüstrisinin çoğuna yayılmıştır.
BioSure Professional’ın Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) dezenfeksiyon ekipmanı serisi, içecek filtrasyonu ve buz makineleri ve fıçı bira hatları dahil olmak üzere su hatları için güvenli, bakteri içermeyen su sistemleri ve sanitize edici su ekipmanları sağlayarak müşterilerin güvenliğini sağlar ve işletme sahiplerinin doğrudan ve dolaylı maliyetlerden tasarruf etmesine yardımcı olur. kimyasal sanitasyon. BioSure Professional ayrıca, olumlu bir müşteri deneyimi yaratırken, tadı etkilemeden bakım ve temizlik arasındaki süreyi uzatan doğal bir dezenfektan sağlar.

PDF İNDİR

Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) Su Gazlı/Mayalı İçecek Uygulamaları İçin Nasıl Çalışır?

GAZLI & MAYALI İÇECEK HATLARI

Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) doğal bir dezenfektan görevi gören güçlü bir oksitleyicidir. Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) kullanarak dezenfekte etmek, tehlikeli kimyasal dezenfektanlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve geleneksel sanitizasyon ürünlerine çevre dostu bir alternatiftir. BES’ten bir BioSure Filtreleme Sonrası Dezenfeksiyon Sistemi (PFDS) kurmak, kirli su hatlarından geçen içme suyu nedeniyle hastalık riskini azaltır.
Ayrıca Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) , klordan 3.000 kat daha hızlı etki eder ve 50 kat daha etkilidir. Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) sanitasyon işleminden sonra herhangi bir zararlı yan ürün yaymadan oksijen moleküllerine dönüşür. Su hatlarını daha fazla biyofilm oluşumundan korur, hatta küf ve bakteri oluşumunu ortadan kaldırır.

SU SEBİLLERİ

Bakteri ve mikroorganizmaları uzaklaştırmak için su sebilleri düzenli olarak dezenfekte edilmelidir. Bununla birlikte, klor gibi kimyasallar genellikle su filtrelerini temizlemek için kullanılır ve bu da zararlı kimyasal kalıntılar bırakabilir.
Su filtrelerinin dezenfekte edilmesi, içinden geçen suyun temizliğini etkileyeceği için önemlidir. Bununla birlikte, filtreler, özellikle sert su alanlarında bakteri ve kireç oluşumuna da eğilimlidir. Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su kullanmak , su filtrelerini dezenfekte etmenin güvenli ve etkili bir yoludur ve suyun tüketime uygun olmasını sağlar.

ŞİŞELEME & DOLUM

Şişeleme fabrikaları da Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) suyunun faydalarını görüyorlar. Bir elektrolitik EOG su jeneratörü, şişe yıkama için kullanılan suyu üretebilir . Tüketici kullanımı için içecekleri depolamak için kullanılmadan önce şişeleri dezenfekte etmenin kimyasal olmayan bir alternatifidir. Bir dezenfektan olarak Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) suyu klordan 50 kat daha etkilidir, bu da şişeleme fabrikalarının kimyasal temizleyicilerden büyük miktarlarda tasarruf edebileceği anlamına gelir.

BUZ & BUZ YAPICILAR

Buz makineleri, ortalama klozetten daha fazla veya aynı düzeyde bakteri içerebildiğinden, kirli buz makineleri içecek endüstrisinde yaygın bir sorundur. Kirli buz makineleri Covid-19 salgınlarına yol açabilir, ancak çoğu tüketici, makinelerin zararlı bakteriler, virüsler ve diğer mikroorganizmalar için üreme alanı olduğu gerçeğini muhtemelen hiç düşünmemiştir.
Bar ve restoran sahipleri, buz makinelerinin temizliğinin izlenmesinden ve korunmasından ve sadece tüketim için güvenli olan suların kullanılmasından sorumludur. Bununla birlikte, kimyasal temizleyiciler, su hatlarında kalabilecek ve şüphelenmeyen müşteriler tarafından tüketilebilecek zararlı kalıntılar bırakabilir.
Buz makinelerini besleyen su hatlarına OH Hydroxyl Radical & O₃ enjekte edilebilir, bu da makinenin içinde zararlı patojenlerin birikmesini önler. Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su, temas ettiği bakterileri öldürür, böylece makineden akmaya başladığında kalan bakteriler ortadan kalkar . Bu daha sonra buzda dondurulur ve onları kötü mikroplardan korur. Bu buz, tüketim için mükemmel bir şekilde uygundur ve bakterilerle dolu buz makineleriyle savaşmak için en iyi çözümdür.

İÇECEK SU HATLARI

Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) doğal bir dezenfektan görevi gören güçlü bir oksitleyicidir. Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) kullanarak dezenfekte etmek, tehlikeli kimyasal dezenfektanlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve geleneksel sanitizasyon ürünlerine çevre dostu bir alternatiftir. BES’ten bir BioSure Filtreleme Sonrası Dezenfeksiyon Sistemi (PFDS) kurmak, kirli su hatlarından geçen içme suyu nedeniyle hastalık riskini azaltır.
Ayrıca Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃), klordan 3.000 kat daha hızlı etki eder ve 50 kat daha etkilidir. Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) sanitasyon işleminden sonra herhangi bir zararlı yan ürün yaymadan oksijen moleküllerine dönüşür. Su hatlarını daha fazla biyofilm oluşumundan korur, hatta küf ve bakteri oluşumunu ortadan kaldırır.

KAHVE & ÇAY MAKİNELERİ

Kahve veya çay makinelerinde Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su kullanmak , bu içecek makinelerinde biyofilm birikmesini önlemenin etkili bir yoludur. Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su virüsleri, parazitleri, bakterileri ve mantarları yok eder, yani müşteriler kirli, bakteri dolu su hatlarından geçen çay veya kahve içmekten hasta olmazlar.
Müşteriler, su borularını dezenfekte etmek için kullanılan kimyasal dezenfeksiyon ürünlerinden kalan zararlı kimyasalları veya maddeleri yutmayacağından bu daha güvenlidir.

_ÜRÜNLER_

Buz ve İçecek Uygulamaları İçin Önerilen Sanitasyon Çözümleri

_S & C_

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, BioSure profesyonel Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su sistemi, musluk suyu nötr su olduğu sürece kaynak suyunun pH’ını değiştirmez, BioSure nötr Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su üretir ve sanitasyondan sonra oksijene ve suya indirgenir. Bu nedenle klorlu dezenfektan gibi kalmaz ve yiyeceklerin tadını etkilemez.
BioSure ürünleri, doğrudan sudan sorunsuz bir şekilde Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su oluşturmak için hem doğrudan hem de PEM üretimi yoluyla elektrolitik kullanır. Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) suda bulunur. Evet, BioSure ürünleri uluslararası atık gaz standartlarına uygundur ve havalandırılan alanlarda kullanımı güvenlidir.
Harika bir filtreleme sistemi, kimyasallardan ve tortulardan arındırılmış harika bir tatta su sağlar. Tek sorun, içmek istemediğiniz kloru çıkardığınızda suyunuz mikrobiyal enfeksiyona karşı savunmasız hale gelir. Düşük Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) seviyeleri ile filtrasyon sonrası dezenfeksiyonun, mikropsuz, güvenli filtrelenmiş su için mükemmel çözüm olduğu yer tam da burasıdır.
Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su oldukça oksidatiftir, kabaca 1ppm ozonlu su, 50ppm klor bazlı dezenfektanlarla aynı oksitleyici güce sahiptir. Uygulamanız için Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) su konsantrasyonunuz belirlenir. Lütfen ihtiyacınızı belirlemek için bir BioSure temsilcisi veya BioSure sertifikalı bir teknisyen ile görüşün.

_SON HABERLER_

Öne Çıkan Vaka Çalışmaları

Buz ve İçecek Uygulamalarında Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) Kullanımı

İhtiyaçlarınıza uygun ürünü bulmanıza yardımcı olalım!

BİLGİ AL
Go to Top