Profesyoneller için 40 Yıllık Eko-İnovasyon

1980‘lerde ozonlama teknolojisi, klor gibi kimyasallar olmadan bakteri, biyofilm ve diğer mikrobiyal ve viral tehditleri ortadan kaldırmanın bir yolu olarak ortaya çıktı. O dönem ozon, endüstriyel büyük ozon jeneratörleri ile korona deşarj yöntemiyle üretiliyordu. Diş klinikleri, gıda işleme tesisleri ve oteller de dahil olmak üzere sektörlerdeki ticari işletmeler sonunda sert kimyasal dezenfektanlara karşı bir alternatif bulmuş oldu.
1995 yılında BioSure’un ana şirketi olan BES Group, Asya Pasifik bölgesindeki ozon jeneratörlerinin en büyük üreticisi ve Japon iç pazarında en çok satan markaydı. O dönem, Japon hükümeti ozonu kullanmanın yararını fark etti, ancak korona deşarj teknolojisinin eksiklikleri de halk tarafından kullanıldıkça keşfedildi. Böylece BioSure’un temel teknolojisi doğdu.
2000‘li yıllarda BioSure kuruldu ve elektrolitik ozon yöntemi olarak bilinen yeni bir teknoloji için 60’tan fazla patent alındı. Maxwell, ilk elektrolitik Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) jeneratörleri (EOG’ler) için prototipler yaptı. Bilim insanlarından oluşan bir ekip ile ABD, Avrupa ve Japonyadan sonra dünyayı dolaşarak kullanıcıları ile konuşup, onları uygun maliyetli ve güvenli elektrolitik teknolojisinin faydaları konusunda bilgilendirmeye başladı. Bu teknoloji, birden fazla sektördeki kullanıcılar ve personeller için daha sağlıklı, kimyasal içermeyen sanitasyon çözümü sunmaktadır.

Misyonumuz: ÖMÜR BOYU Dezenfeksiyon Performansı

“Bir şey asla değişmedi. Yaptığımız her şeyde her zaman misyonumuza bağlı kalıyoruz: daha iyi bir yarın için güvenli, güvenilir, yüksek performanslı OH Hydroxyl Radical & O₃ ürünleri sağlamak.”- Gavin Hsu, Genel Müdür, Biosure ticari ve profesyonel uygulamalara hizmet vermek üzere BES Grup tarafından kurulmuştur. Bu teknoloji, musluklara, çamaşır makinelerine ve diğer cihazlara bağlanabilecek daha küçük ünitelere uyarlandı. Çözünmüş Hydroxyl Radical (OH) & Ozon (O₃) saflığına sahip su üretimi yaparak bu pazardaki en yüksek seviyeye %28’lik pay ile ulaşmıştır.

Dünyanın Önde Gelen Elektrolitik OH Hydroxyl Radical & O₃ Çözümleri

32 yıllık hizmetimiz boyunca, ürün güvenliği ve dayanıklılığı için önde gelen uluslararası ve bağımsız test kuruluşları tarafından onaylanan 60’ın üzerinde patent aldık. Son kullanıcılarımızın rekabet gücünü, verimliliğini ve deneyimini geliştirmek için sürekli olarak yenilikçi ürünler geliştirmeye çalışıyoruz. BES Grup’un kullandığı elektrolitik yöntem, endüstrisindeki en yüksek gaz saflığını üreterek müşterilerimize üstün dezenfeksiyon sonuçları sunmaktadır.
BioSure Professional, kullanıcıların sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamalarını sağlayan güvenli, yüksek performanslı ve dayanıklı ürünler sunmayı amaçlar. Ürünlerimiz kullanılmak ve memnuniyet için üretilmiştir. Bir distiributörle konuşmak ve daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.