PlayPlay
PlayPlay
previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

BIOSURE PROFESYONEL_

Devrimci OH Hydroxyl Radical & O₃Teknolojisi

BES Group’tan bir Elektrolitik OH Hydroxyl Radical & O₃ Jeneratörü (EOG) , yüksek konsantrasyonlu OH Hydroxyl Radical & O₃ suyu ve yüksek saflıkta hidrojen üretmek için elektrolitik teknolojiyi kullanır. EOG, OH Hydroxyl Radical & O₃ sudan elektrolizinde devrim niteliğindedir.
Diğer oksidasyon yöntemlerinin olumsuz taraflarını derinlemesine anlamamız, EOG’yi yaratmamıza yardımcı oldu ve sonuç, mevcut su sanitasyon yöntemlerinden ve kimyasal temizleyicilerden çok daha üstün. UV ışımasına kıyasla, elektrolitik yöntem kullanılarak üretilen OH Hydroxyl Radical & O₃ su, daha düşük bir konsantrasyonda oldukça etkilidir, yani bu yöntemin OH Hydroxyl Radical & O₃ üretmenin zaman ve maliyet açısından etkin bir yolu olduğu anlamına gelir.
BES elektrolitik OH Hydroxyl Radical & O₃ su ürünü tarafından üretilen yüksek konsantrasyonlu su, bakteri ve virüsleri yok eder. Elektrolitik yöntem oksidasyon işlemi sırasında insana ve çevreye zararlı nitrojen oksit (NOx) gibi toksik emisyonlar salmaz. Aslında, tek yan ürün su ve oksijendir. Sonuç, profesyonel uygulamalar için uygun, kullanıcı dostu bir sistemdir.

Neden Daha İyiyiz?

Yüksek Konsantrasyonlarda Üretilen OH Hydroxyl Radical & O₃

Çıkışta Önemli Dalgalanma Yok

Nitrik Oksit (NOx) ve Nitröz Asit İçermez

Azaltılmış Ekipman Boyutu ve Bakımı

Besleme Gazı Hazırlığı Yok

Alçak Gerilim DC

Hava Kalitesi ve Akıştan Bağımsız

Daha İyi Kütle Transferi ve Arıtma Verimliliği

Elektrolitik OH Hydroxyl Radical & O₃ Jeneratörünün Faydaları

BES Group tarafından kullanılan elektrolitik OH Hydroxyl Radical & O₃ su arıtma teknolojisi, uluslararası düzeyde yüksek konsantrasyonlu OH Hydroxyl Radical & O₃ üretmenin daha basit ve daha verimli bir yöntemi olarak kabul edilmektedir. OH Hydroxyl Radical & O₃ su aşındırıcı olmadığı için daha güvenli bir alternatiftir. Ayrıca bu yüksek konsantrasyonlu OH Hydroxyl Radical & O₃ ulaşmak için sadece su gereklidir ve düşük enerji tüketimi ile üretilir.

Toksik Yan Ürün Yok

Elektrolitik yöntemler oksidasyon işlemi sırasında insan ve çevre için zararlı olan nitrojen oksit (NOx) gibi toksik yan ürünler salmaz. Aslında, tek yan ürün su ve hidrojendir. Sonuç, ev ve profesyonel uygulamalar için uygun, kullanıcı dostu bir EOG sistemidir.

Daha Yüksek Saflık

BioSure ürünleri , maksimum sanitizasyon sonuçları için endüstri standardının üzerinde bir konsantrasyonda çalışan çözünmüş OH Hydroxyl Radical & O₃ suyu anında üretir. EOG, %28 saflık seviyesinde OH Hydroxyl Radical & O₃ üretirken, deşarj yöntemi sadece %3’ten az ve ultraviyole ışık 0.03’ten azdır. BES Group’un EOG sistemi tarafından üretilen OH Hydroxyl Radical & O₃ suyunun birçok faydası açıktır.

Daha Düşük Konsantrasyonlarda Daha Etkili

Diğer klasik sistemlerin yöntemleriyle karşılaştırıldığında, EOG yöntemlerle üretilen OH Hydroxyl Radical & O₃ su daha düşük konsantrasyonda daha etkilidir, yani bu yöntem OH Hydroxyl Radical & O₃ üretmenin zaman ve maliyet açısından etkin bir yoludur.

BES elektrolitik OH Hydroxyl Radical & O₃ su arıtıcısının ürettiği yüksek konsantrasyonlu su , bakteri ve virüsleri yok eder. Konsantrasyon sanitasyon hızını belirler, daha verimli sanitasyon elde etmek için daha kısa temas süresi gerektiren daha yüksek konsantre OH Hydroxyl Radical & O₃ suyuyla .

EOG ve Diğer OH Hydroxyl Radical & O₃Teknolojisi

EOG Teknolojisi

EOG teknolojisi yüksek saflıkta OH Hydroxyl Radical & O₃ üretir ve sadece su ve elektrik gerektirir. Korona deşarj yöntemine göre %400, ultraviyole ışık yöntemine göre %900 veya daha fazla saflıkta, daha az enerji ile daha fazla OH Hydroxyl Radical & O₃ üretir.
Elektrolitik oOH Hydroxyl Radical & O₃ su oluşturmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Normal musluk suyu, yaklaşık %28 ppm konsantrasyonda OH Hydroxyl Radical & O₃ ile doldurularak elektrikle doldurulur.
Bu elektrik akımı oksijen moleküllerini oksijen atomlarına bölerek serbest oksijen atomlarının oksijen molekülleri ile birleşerek oluşturmasını sağlar.
Bu, su içindeki emisyonlar kontrol edilebildiği ve aşındırıcı olmadığı için hava kullanan geleneksel jeneratörlerine göre daha güvenli bir alternatiftir.

Corona Deşarj Yöntemi

Korona deşarj yöntemi, atmosferimizde nasıl oluştuğuna çok benzer şekilde çalışır.
Şimşek gibi bir elektrik enerjisi kıvılcımı yaratarak Ozon yapılır. oluşturmak için önemli miktarda elektrik enerjisi gerektirir ve sıcaklıkların kontrol edilmesini sağlamak için soğutma sistemleri kullanılmalıdır.
BioSure rakiplerinin %70’inden fazlası suyu sterilize etmek için hava bazlı ozon yöntemi kullanır. Hava bazlı ozon su jeneratörleri , ozon üretmek için korona deşarjı kullanır, ancak ozon işlemini gerçekleştirmek için gereken yüksek voltaj nedeniyle tehlikelidirler.
Korona deşarjı, bilinen bir kanserojen olan NOx gibi toksik, aşındırıcı emisyonlar saldığı için insanlara ve çevreye zararlıdır.
Bu emisyonlar havaya salındığı için neden oldukları tahribatı kontrol etmek mümkün değildir.

Ultraviyole Işık Yöntemi

Ultra Violet (UV) ışık, ozon oluşturmak için havayı veya oksijeni oksijen moleküllerinin fotolizine maruz bırakmak için bir UV lambası kullanan bir elektromanyetik radyasyon şeklidir. UV ışıması, mikrop öldürücü özelliği nedeniyle iyi bilinen bir su arıtma yöntemidir.
Mikropları en enerjik ve tehlikeli UV ışığı türü olan UV-C ile vurarak öldürür. UV ışını kullanmanın dezavantajı, yalnızca su bazlı bakteri ve virüsleri tedavi edebilmesidir, yani endüstriyel kullanım için en uygunudur. Suyu içme amaçlı arıtmak için yeterince etkili değildir.
Ayrıca UV ışıması, zamanla etkinliğini yitiren suyun yalnızca küçük bir alanını dezenfekte eder. İnsanlar için son derece tehlikelidir ve doğrudan cilde maruz kalması halinde cilt kanseri riskini artırabilir. Diğer su sanitasyon yöntemlerine kıyasla etkisiz ve maliyetli olan yavaş bir işlemdir.

Teknoloji Karşılaştırması

BES EOG Teknolojisi Corona Deşarj Yöntemi Ultraviyole Işık Yöntemi
Anında Yüksek Saflıkta Ozon +
Sürekli Yüksek Saflıkta Ozon +
Farklı Koşullarda Tutarlı Çıktı +
Azot Oksit Yok + +
Yüksek Penetrasyon + +
Düşük Bakım Sıklığı +
Sarf Malzemeleri Tüketimi + +

EOG’nin Avantajları

  • Düşük enerji tüketimi ile ozon yapmak için sadece suya ihtiyaç vardır.
  • Elektroliz verimliliği, kurutucu gerektirmeyen hava kalitesinden etkilenmez.
  • Azot oksitler NOx üretmez.
  • Kararlı elektroliz verimliliği ile ve ilave elektrolit gerektirmeden uzun süre çalışabilir.
  • %28 yüksek saflıkta ozon gazı ve %72 oksijen üretir.
  • Titanyum alaşımlı kasa ve yüksek mukavemetli oksidasyon önleyici malzeme.
  • Bir değişim membranı oluşturmak için bir nano platin katalizörü ve US DuPont özel protonu kullanır, endüstri standardına kıyasla daha uzun bir ürün ömrü elde ederiz.
  • Patentli serbest döşeme teknolojisi, sıcak nokta hasarı riskinin olmadığı ve mevcut membran elektrot (PEM) teknolojisini geliştiren benzersiz tasarım anlamına gelir.

_S & C_

Sıkça Sorulan Sorular

BioSure ürünleri, doğrudan sudan sorunsuz bir şekilde ozonlanmış su oluşturmak için hem doğrudan hem de PEM üretimi yoluyla elektrolitik kullanır. Ozonlu su, gaz ve suyun çözünmesidir. Ozon gazı suda bulunur. Evet, BioSure ürünleri uluslararası atık gaz standartlarına uygundur ve havalandırılan alanlarda kullanımı güvenlidir.
BioSure Professional ürünleri, ozon oluşturmak için girdi olarak su kullanan patentli elektrolitik ozon üretimi kullanır. Bu sayede BioSure ürünlerinin hava kalitesini izlemesine gerek kalmaz.
Ozonlu su oldukça oksidatiftir, kabaca 1ppm ozonlu su, 50ppm klor bazlı dezenfektanlarla aynı oksitleyici güce sahiptir. Uygulamanız için ozonlu su konsantrasyonunuz belirlenir. Lütfen ihtiyacınızı belirlemek için bir BioSure temsilcisi veya BioSure sertifikalı bir teknisyen ile görüşün.
Evet, alan iyi havalandırıldığı sürece, ozon suyunu içeride kullanmak güvenlidir. BioSure ürünleri girdi olarak hava kullanmaz ve bu nedenle NOx dahil olmak üzere zararlı atık yan ürünleri içermez. BioSure, sudan ozon veya ozonlu su üreten patentli elektrolitik teknoloji kullanır.

İhtiyaçlarınıza uygun ürünü bulmanıza yardımcı olalım!

BİLGİ AL